• +90 530 300 4681
  • info@macromedya.com

Neler Yapıyoruz?

BASIN DANIŞMANLIĞI

Haber, gerçek habercilerin işidir. Her haber, her yerde yayınlanmayacağı gibi, yapılan her etkinlik, her proje de haber değildir. Haberin yayınlanması ve olumlu etki sağlaması, proje ya da etkinliğin haber değeri taşımasının yanı sıra, ülke gündemine de bağlıdır.
Ulusal yayın yapan mecralarda yer alabilmenin yolu; doğru haberleri hazırlayarak yayıncı kuruluşlardaki doğru kişilere sunmaktan geçer. 30 yıla yaklaşan habercilik deneyimimizle, kurum ya da kuruluşlarınıza bu konuda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizin çalışmalarınızı, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi yazılı, görsel ve elektronik basın için haberleştirip bu kuruluşlara servis ederek, en uygun ve doğru zamanda yayınlanmasını sağlıyoruz.
Unutulmaması gereken önemli bir detay; işler yolundayken haber yapmak ya da yaptırmak kolaydır. Küresel, sektörel ya da yerel bir krizde, olumsuz durumlarda işin içinden kolay çıkabilecek “danışman” bulmak zordur. İşte biz o “zor”u da başaran bir ekibiz.
Kısaca, bizim işimiz gücümüz haber…

MEDYA TAKİP ANALİZİ

Haber içeriklerinin amaca uygun mecrada, doğru zamanda yer almasını sağlarken bunun takibini de gerçekleştiriyoruz. Geri dönüşlerin ve etkinin tüm sonuçlarını sizin için raporlarken, yaptığınız işin ya da hizmetin değerine değer katmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

PRODÜKSİYON

Hizmet ve ürünlerinizi hedef kitleye ulaştırabilmeniz için, son teknoloji ekipman ve işinin uzmanı ekibimizle tanıtım filmlerinizi çekiyor, seslendiriyor ve kurguluyoruz. Tanıtım filmlerinin yanı sıra, belgesel yapımı, eğitim filmleri, klip çekimleri, fotoğraf çekimi, TV reklamları da prodüksiyon hizmetlerimiz arasında yer almakta.
Grafik Tasarım
Grafikerlerimiz sizin için görev başında. Logo tasarımından, bannerlara kadar her alandaki tüm grafik işlerinizde sizin işinizi kolaylaştırmak için çalışıyorlar. İhtiyacınız ne ise, hayallerinizin de ötesinde işler için yol arkadaşlığımız bir kez başladı mı bitmek bilmeyecek.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Son yıllarda büyük bir yükseliş gösteren, büyük küçük herkesin ilgi odağı haline gelen sosyal medyanın gücü ülkemizde de kabul görmüş durumda. Sosyal medyayı kişisel kullanmanın yanı sıra kurumsal olarak da kullanmak büyük bir öneme sahip. Ancak neticede o da bir “medya”. Doğru kullanılması, doğru paylaşımlar yapılması ve dikkat edilmesi gereken yazılmamış kuralları var. Takipçi ya da beğeni sayısı tabii ki de önemli ancak, neyin ne zaman paylaşılmasının bilinmesi ve ona göre yol alınması daha da büyük önem taşımakta. İşte biz bu konuda da size yol gösterici oluyoruz. Tüm paylaşımlarınızı hazırlıyor, editörlüğünü yapıyor ve sizin için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

KURUMSAL DERGİ VE GAZETE ÇALIŞMALARI

Türkiye’nin en önemli gazete ve dergilerinde görev yapmış görsel yönetmenimiz ve haber editörümüzün koordinesinde, muhabir ve foto muhabirleri arkadaşlarımız kurum ve kuruluşlarınızın haberlerini hazırlıyor. Kurumsal dergi , gazete veya süreli bültenlerinizin tasarımlarını gerçekleştirirek baskıya hazır hale getiriyoruz. İstediğiniz takdirde anlaşmalı matbaamızda size en uygun bütçe ile baskısını yaparak istediğiniz yere teslim ediyoruz.

Immediately, this presents some problems when professional educators encounter here are asked to circulate and monitor student activity around the room

.